Kurumsal - Garanti ve Kullanım Koşulları

Kullanıcıların güvenliği açısından siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, Ankara içine elinize geçen onay e-mailinden sonraki ilk 1 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır.

Cuma günleri sabah saat 16:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri

Ankara içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, Ankara dışından verilen siparişler ise en geç 3 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.

Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Kargo Ücreti Ürün Alıcısına Aittir.

Yurtdışı teslimatları

Yurtdışı teslimatları yurtiçi teslimatla aynı prosedürü izlemekle birlikte kargo ücreti ve teslimat süresi bakımından teslimatın yapılacağı ülkeye göre farklılıklar gösterir.

Satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

Etik ticari kurallara uygun şirket anlayışı gereği, bazı tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirilmez.


Verdiğiniz siparişte bazı ürünlerin stoklarımızda bulunamaması durumunda bu durum size iletilir ve isteğinize göre, kalan ürünler üzerinden tahsilat gerçekleştirilerek ürünleriniz gönderilir.

Stok Durumu

Genel prensip olarak, stoklarımızda tükenmiş olan ürünler listelerde yer almaz. Ancak siz siparişi verirken, sipariş listenizde yer alan bir ya da bir kaç ürün tükenmiş olabilir. Bu durumda, söz konusu ürünler sipariş listenizden ve toplam sipariş tutarınızdan düşülür. Böyle bir durumda bir satış yetkilimiz mutlaka sizinle telefon yoluyla (telefon numarası belirtmediyseniz e-mail ile) iletişim kurup bilgi verecektir.

Teslimat ile ilgili sorunlar için

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaklartır.