Kurumsal - İnsan Kaynakları

blog_opt_6

İnsan Kaynaklarımız

Ekin Metal, İşini, Kendini ve çevresini geliştirmeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, yaratıcı ve özverili bireyleri iş gücüne katmayı hedeflemektedir.
Ekin Metal, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının değişim ve gelişime yüksek oranda konsantre olmasına borçludur.
Ekin Metal çalışanları; tecrübeleri, yetkinlikleri, yaratıcı fikirleri ve pozitif iletişim yetenekleri ile sektöründe en iyi olmaya çalışmaktadır.
Ekin Metal "doğru işe doğru kişileri yerleştirerek mümkün olan en yüksek performansı elde etmek" ilkesi ile hareket etmektedir. 

İşe Alım Süreci
 
İş Başvuru Formlarının değerlendirmesi sonucu, görüşmelere davet edilen adaylar ile yüz yüze mülakat görüşmeleri yapılır. Değerlendirme süreci sonrasında, Mülakat sürecine katılan adaylardan işe uygun olanlara değerlendirme süreci sonunda iş teklifi yapılır. Yine değerlendirme süreci sonunda, diğer adaylara da mutlaka geri bildirimde bulunulur.
Firmamızdaki açık pozisyonlar için web sayfamızdaki İş Başvuru Formu ile müracaat kabul edilmektedir. Firmamız tarafından diğer İnternet sitelerinde verilen açık pozisyon ilanları için de web sitemizdeki İş Başvuru Formunun doldurulması beklenmektedir. 

Açık İş Pozisyonları :

     PERSONEL GÖREVİ      İSTİHDAM SAYISI  -  YERİ 
Satış ve Pazarlama Uzmanı  1 Kişi - İstanbul (Anadolu Yakası)
Satış Sorumlusu  1 Kişi - Ankara (Ostim Ofis)
   
 
İş Başvuru Form Açıklamaları
İş Başvuru formunun doldurulması, iş başvurunuzun kabulü anlamına gelmemektedir.
İş Başvuru formunun doldurulması, şirketimizi herhangi bir taahhüt altına sokmamaktadır.
İş Başvuru formunda vereceğiniz tüm bilgiler, şirketimiz tarafından kesinlikle gizli tutulacaktır.